Dobře padnoucí tričko s trochu uvolněnějším střihem než standardní tričko Pally'Hi. Charakteristické lemované detaily kapes a  Pally'Hi Merino-Bambusová  vysoce jemná  látka s vlákny o průměru 17,5 mikronů zajišťuje, že tričko Apronette je tak pohodlné, jak vypadá.

Vlastnosti: 

  • příjemné na kůži, "nekouše"
  • odolné proti zápachu
  • kontrola ideální teploty

Exkluzivně jedině na OutdoorGuru.cz


Jak si vybrat správnou velikost?

Údaje v tabulce se odkazují na tělesné míry ne na rozměry oblečení. Když jsou tvoje tělesné rozměry mezi dvěmi velikostmi, pak vyber menší velikost pro více padnoucí vzhled nebo větší velikost pro více volnější styl.

Tabulka velikostí:Složení produktu
Kompozitní tkanina Pletenina z dvou-vlákna 17.5 mikronu; merino vlna 60%, bambusové vlákno 40%
Vlastnosti merino vlny
ODOLNOST PROTI PACHŮM Mimořádná vlastnost merino vlny je vzlínání vlhkosti, která dokáže držet pot od těla, a tak bakterie nemají čas být cítit. Vlněná vlákna mají navíc na mikroskopické úrovni nerovný povrch, což ztěžuje zachycení bateriím způsobujícím zápach.
NESVĚDÍCÍ PRVOTŘÍDNÍ VLÁKNO Merino vlna je měkká, nesvědí, díky jejím jemným vláknům a pružnosti. Pružnost pomáhá výrobku se formovat i při cvičení. Po vyprání jsou oděvy bez vrásek a nepotřebují žehlení, zatímco bavlněné tričko by vypadalo nenositelně. Merino vlna má vysokou úroveň ochrany proti UV záření, což ji dělá skvělou textilii pro oděvy zamýšlené používat na outdoorové aktivity.
STÁLE PŘÍJEMNÁ TEPLOTA Jemné vlákna tkanin merino vlny, s jejím přirozeným zvlněním, zachycují vzduch a izolují jejich uživatele od extrémů počasí. Vlnité vlákno čerpá pot a vlhkost od těla na vnější stranu tkaniny, odkud se odpařuje, což vytváří chladicí efekt mezi pokožkou a tkaninou. Tento efekt je ještě větší, čím je větší horko nebo čím víc se potíte. Tyto dvě vlastnosti merino vlny jsou zodpovědné za přirozenou regulaci klimatu těla toho, kdo ji nosí.
OBNOVITELNÁ A SNADNÁ NA ÚDRŽBU Každý rok každý se merino ovci rodí nové rouno, což znamená, že naše vlna roste rok co rok, ať už ji používáme, nebo ne. Ropa je neobnovitelný zdroj, stejně jako syntetická vlákna vyrobená z něj. O naše merino oblečení se dá snadno pečovat a lze ho prát v pračce při nízkých teplotách bez speciálních čisticích prostředků. V podstatě je to perfektní látka pro moderního člověka.
Vlastnosti bambusového vlákna
PRODYŠNOST A CHLADIVOST Na rozdíl od klasických zástupců textilních surovin se bambus jako zdroj pro výrobu textilního vlákna používá ve větší míře až od konce 20. století. Výrobky z bambusu jsou jemné na omak, vysoce prodyšné, mají hedvábný lesk a díky mikroporézní struktuře mohou nasávat až čtyřikrát více vlhkosti než bavlna - jsou řazeny mezi tzv. chladivé.
ODOLNOST PROTI PACHŮM A UV ZÁŘENÍ Bambusové textilie dobře odolávají bakteriím a mají vynikající schopnost neutralizovat zápach. Bambusové vlákno blokuje také 417 krát lépe UV záření než bavlna. Textilie se používají při výrobě volnočasového a cestovatelského ošacení, doporučované jsou zejména alergikům.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Dámské tričko PALLY'HI APRONETTE, heather grey

  • Výrobce: Pally'Hi
  • Kód výrobku: W1017101X
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 790 Kč

  • Cena bez DPH: 1 479 Kč

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Dámské tričko PALLY'HI APRONETTE, bluek

Dámské tričko PALLY'HI APRONETTE, bluek

Dobře padnoucí černé tričko s trochu uvolněnějším střihem než standardní tričko Pally'Hi. Charakteri..

1 790 Kč Cena bez DPH: 1 479 Kč

Dámské tričko Bleed | Plastic wave

Dámské tričko Bleed | Plastic wave

Nedávno jsme byli u moře. Namísto pestrobarevných ryb kolem nás plavila široká škála barevných plast..

944 Kč Cena bez DPH: 780 Kč

Dámské tričko Bleed | Jellyjelly Kapok

Dámské tričko Bleed | Jellyjelly Kapok

I když medúzy mohou být nepříjemné, na těchto živočiších je něco úžasně estetického. To je důvod, pr..

944 Kč Cena bez DPH: 780 Kč

Dámské tričko Bleed | Eco Fair Yeah

Dámské tričko Bleed | Eco Fair Yeah

Nos své prohlášení na hrudi! Už nemáme zájem o krátkodobou, rychlou módu! V dnešní době může móda vy..

944 Kč Cena bez DPH: 780 Kč

Tagy: lehké, dámské, tričko, merino