Pánská mikina Omni Time Hoodie je vyrobena z inovačního lehkého dvouvrstvého materiálu "CoKnit" společnosti Pally'Hi. CoKnit má na vnější straně oděvu těžko opotřebovatelnou bambusovou tkaninu a měkkou vlnu Merino s vynikajícími izolačními vlastnostmi na vnitřní straně, vedle pokožky.  Je to perfektní funkční mikina pro freeridera i městského průzkumníka.

Vlastnosti: 

  • příjemné na kůži, "nekouše"
  • odolné proti zápachu
  • kontrola ideální teploty

Exkluzivně jedině na OutdoorGuru.cz


Jak si vybrat správnou velikost?

Údaje v tabulce se odkazují na tělesné míry ne na rozměry oblečení. Když jsou tvoje tělesné rozměry mezi dvěmi velikostmi, pak vyber menší velikost pro více padnoucí vzhled nebo větší velikost pro více volnější styl.

Tabulka velikostí:Složení produktu
Kompozitní tkanina Česaná pletenina 18.5 mikronu; 100% Vlna (Merino) uvnitř, 100% Viskóza (Bambus) zvnějšku, 240 g/m2
Vlastnosti merino vlny
ODOLNOST PROTI PACHŮM Mimořádná vlastnost merino vlny je vzlínání vlhkosti, která dokáže držet pot od těla, a tak bakterie nemají čas být cítit. Vlněná vlákna mají navíc na mikroskopické úrovni nerovný povrch, což ztěžuje zachycení bateriím způsobujícím zápach.
NESVĚDÍCÍ PRVOTŘÍDNÍ VLÁKNO Merino vlna je měkká, nesvědí, díky jejím jemným vláknům a pružnosti. Pružnost pomáhá výrobku se formovat i při cvičení. Po vyprání jsou oděvy bez vrásek a nepotřebují žehlení, zatímco bavlněné tričko by vypadalo nenositelně. Merino vlna má vysokou úroveň ochrany proti UV záření, což ji dělá skvělou textilii pro oděvy zamýšlené používat na outdoorové aktivity.
STÁLE PŘÍJEMNÁ TEPLOTA Jemné vlákna tkanin merino vlny, s jejím přirozeným zvlněním, zachycují vzduch a izolují jejich uživatele od extrémů počasí. Vlnité vlákno čerpá pot a vlhkost od těla na vnější stranu tkaniny, odkud se odpařuje, což vytváří chladicí efekt mezi pokožkou a tkaninou. Tento efekt je ještě větší, čím je větší horko nebo čím víc se potíte. Tyto dvě vlastnosti merino vlny jsou zodpovědné za přirozenou regulaci klimatu těla toho, kdo ji nosí.
OBNOVITELNÁ A SNADNÁ NA ÚDRŽBU Každý rok každý se merino ovci rodí nové rouno, což znamená, že naše vlna roste rok co rok, ať už ji používáme, nebo ne. Ropa je neobnovitelný zdroj, stejně jako syntetická vlákna vyrobená z něj. O naše merino oblečení se dá snadno pečovat a lze ho prát v pračce při nízkých teplotách bez speciálních čisticích prostředků. V podstatě je to perfektní látka pro moderního člověka.
Vlastnosti bambusového vlákna
PRODYŠNOST A CHLADIVOST Na rozdíl od klasických zástupců textilních surovin se bambus jako zdroj pro výrobu textilního vlákna používá ve větší míře až od konce 20. století. Výrobky z bambusu jsou jemné na omak, vysoce prodyšné, mají hedvábný lesk a díky mikroporézní struktuře mohou nasávat až čtyřikrát více vlhkosti než bavlna - jsou řazeny mezi tzv. chladivé.
ODOLNOST PROTI PACHŮM A UV ZÁŘENÍ Bambusové textilie dobře odolávají bakteriím a mají vynikající schopnost neutralizovat zápach. Bambusové vlákno blokuje také 417 krát lépe UV záření než bavlna. Textilie se používají při výrobě volnočasového a cestovatelského ošacení, doporučované jsou zejména alergikům.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Mikina PALLY'HI OMNI TIME Hoodie, bluek

  • Výrobce: Pally'Hi
  • Kód výrobku: M3001103X
  • Dostupnost: Na skladě
  • 3 739 Kč

  • Cena bez DPH: 3 090 Kč

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Mikina PALLY'HI OMNI TIME, bluek

Mikina PALLY'HI OMNI TIME, bluek

Mikina OMNI TIME obsahuje důležitou textilní inovaci CoKnit Double Layer, která umísťuje na vnější s..

3 190 Kč Cena bez DPH: 2 636 Kč

Tagy: mikina, merino, teplá vrstva