V Pally'Hi berou relaxaci extrémně vážně, což je důvod, proč stvořili lehounké pánské tepláky Extreme Chilling Pants. Tepláky ze 100% merino vlny mají volný střih a jsou ideální pro lenošení kolem domu, podřimování na podložce pro jógu i na namáhavé dobrodružství na místním mini trhu.

Vlastnosti: 
  • příjemné na kůži, "nekouše"
  • odolné proti zápachu
  • kontrola ideální teploty

Exkluzivně jedině na OutdoorGuru.cz


Jak si vybrat správnou velikost?

Údaje v tabulce se odkazují na tělesné míry ne na rozměry oblečení. Když jsou tvoje tělesné rozměry mezi dvěmi velikostmi, pak vyber menší velikost pro více padnoucí vzhled nebo větší velikost pro více volnější styl.

Tabulka velikostí:Složení produktu
Tkanina Pletenina z dvou-vlákna 17.5 mikronu; merino vlna 100%
Vlastnosti merino vlny
ODOLNOST PROTI PACHŮM Mimořádná vlastnost merino vlny je vzlínání vlhkosti, která dokáže držet pot od těla, a tak bakterie nemají čas být cítit. Vlněná vlákna mají navíc na mikroskopické úrovni nerovný povrch, což ztěžuje zachycení bateriím způsobujícím zápach.
NESVĚDÍCÍ PRVOTŘÍDNÍ VLÁKNO Merino vlna je měkká, nesvědí, díky jejím jemným vláknům a pružnosti. Pružnost pomáhá výrobku se formovat i při cvičení. Po vyprání jsou oděvy bez vrásek a nepotřebují žehlení, zatímco bavlněné tričko by vypadalo nenositelně. Merino vlna má vysokou úroveň ochrany proti UV záření, což ji dělá skvělou textilii pro oděvy zamýšlené používat na outdoorové aktivity.
STÁLE PŘÍJEMNÁ TEPLOTA Jemné vlákna tkanin merino vlny, s jejím přirozeným zvlněním, zachycují vzduch a izolují jejich uživatele od extrémů počasí. Vlnité vlákno čerpá pot a vlhkost od těla na vnější stranu tkaniny, odkud se odpařuje, což vytváří chladicí efekt mezi pokožkou a tkaninou. Tento efekt je ještě větší, čím je větší horko nebo čím víc se potíte. Tyto dvě vlastnosti merino vlny jsou zodpovědné za přirozenou regulaci klimatu těla toho, kdo ji nosí.
OBNOVITELNÁ A SNADNÁ NA ÚDRŽBU Každý rok každý se merino ovci rodí nové rouno, což znamená, že naše vlna roste rok co rok, ať už ji používáme, nebo ne. Ropa je neobnovitelný zdroj, stejně jako syntetická vlákna vyrobená z něj. O naše merino oblečení se dá snadno pečovat a lze ho prát v pračce při nízkých teplotách bez speciálních čisticích prostředků. V podstatě je to perfektní látka pro moderního člověka.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Tepláky PALLY'HI EXTREME CHILLING Pants, bluek

  • Výrobce: Pally'Hi
  • Kód výrobku: M5000103X
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 670 Kč

  • Cena bez DPH: 2 207 Kč

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Tepláky PALLY'HI EXTREME CHILLING Pants, heather grey

Tepláky PALLY'HI EXTREME CHILLING Pants, heather grey

V Pally'Hi berou relaxaci extrémně vážně, což je důvod, proč stvořili lehounké pánské tepláky E..

2 670 Kč Cena bez DPH: 2 207 Kč

Tagy: pánské tepláky, tepláky pro muže