Z karavanu rovnou na pohovku, Pally'Hi Napbag přináší teplo a pohodlí kamkoliv jdeš. Je vyrobeno z Merino vlny těžké váhy 600 g/m2, která je nejenom příjemně hřejivá, ale je také odolná. Chlápci v Seatlu přišli se syntetickou, voděodolnou, outdoorovou verzí; my jsme převzali koncept a přidali Merino. Napbag Pally'Hi je prostě stvořen k lenošení. Z neoprenu nebo mokrých věcí rovnou do tepla a pohodlí. Neocenitelná komfort, která vám zážitek z aktivit v chladnějších místech posune na novou úroveň. Univerzální velikost.


Vlastnosti: 

  • příjemné na kůži, "nekouše"
  • odolné proti zápachu
  • kontrola ideální teploty

Exkluzivně jedině na OutdoorGuru.czSložení produktu
Kompozitní tkanina 60% Merino vlna, 40% Akryl
Vlastnosti merino vlny
ODOLNOST PROTI PACHŮM Mimořádná vlastnost merino vlny je vzlínání vlhkosti, která dokáže držet pot od těla, a tak bakterie nemají čas být cítit. Vlněná vlákna mají navíc na mikroskopické úrovni nerovný povrch, což ztěžuje zachycení bateriím způsobujícím zápach.
NESVĚDÍCÍ PRVOTŘÍDNÍ VLÁKNO Merino vlna je měkká, nesvědí, díky jejím jemným vláknům a pružnosti. Pružnost pomáhá výrobku se formovat i při cvičení. Po vyprání jsou oděvy bez vrásek a nepotřebují žehlení, zatímco bavlněné tričko by vypadalo nenositelně. Merino vlna má vysokou úroveň ochrany proti UV záření, což ji dělá skvělou textilii pro oděvy zamýšlené používat na outdoorové aktivity.
STÁLE PŘÍJEMNÁ TEPLOTA Jemné vlákna tkanin merino vlny, s jejím přirozeným zvlněním, zachycují vzduch a izolují jejich uživatele od extrémů počasí. Vlnité vlákno čerpá pot a vlhkost od těla na vnější stranu tkaniny, odkud se odpařuje, což vytváří chladicí efekt mezi pokožkou a tkaninou. Tento efekt je ještě větší, čím je větší horko nebo čím víc se potíte. Tyto dvě vlastnosti merino vlny jsou zodpovědné za přirozenou regulaci klimatu těla toho, kdo ji nosí.
OBNOVITELNÁ A SNADNÁ NA ÚDRŽBU Každý rok každý se merino ovci rodí nové rouno, což znamená, že naše vlna roste rok co rok, ať už ji používáme, nebo ne. Ropa je neobnovitelný zdroj, stejně jako syntetická vlákna vyrobená z něj. O naše merino oblečení se dá snadno pečovat a lze ho prát v pračce při nízkých teplotách bez speciálních čisticích prostředků. V podstatě je to perfektní látka pro moderního člověka.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Napbag PALLY'HI Merino NAPBAG, true black, UNI

  • Výrobce: Pally'Hi
  • Kód výrobku: U90001020
  • Dostupnost: Na skladě
  • 5 290 Kč

  • Cena bez DPH: 4 372 Kč

Tagy: napbag